Nový portál pro turistické průvodce spuštěn

Tenhle nápad zrál v mé hlavě několik let. Jako v případě dalších projektů a činností, se kterými jsem ve větší intenzitě začala v posledních týdnech a měsících. Ale konkrétní obrysy se prostě někdy formují až s praxí a s tím, co se aktuálně děje.

A někdy přijdou chvíle, kdy sami vnímáte, že se to, o čem jste dosud jen občas přemýšleli, získává na aktuálnosti. A že jestli je někdy čas s tím začít, tak právě teď. A je to potřeba. Někdy to může být i něco, co byste sami využili, ale prostě vám to chybí. Znáte ten pocit?

Nad ránem už byla myšlenka tak intenzivní, že jsem nemohla dospat a začala tvořit: A tak vznikl úplný základ tohoto portálu, který tu je pro to, aby měli turističtí průvodci možnost se propojovat, získávat kontakty, stát se samostatnějšími a uceleně, na jednom místě a možná i snadněji získat přístup k informacím a kontaktům i z jiných oborů, které můžou spolu souviset.

Nechci konkurovat profesním organizacím, jen dělat to, umím: Otevírat nové možnosti, pomáhat nacházet alternativy a udělat si přehled o tom, co by mohlo fungovat a proč v tom či onom konkrétním případě, propojovat lidi, projekty a společnosti (ať už firmy nebo neziskovky), přicházet s nápady, inspirovat, tvořit, těšit se z toho, co dělám a co hezkého (a nového?) vzniká.

Propojovat a podporovat, to je cíl portálu

Těším se na vaše zprávy a ohlasy. Těším se na všechny, kterým bude dávat smysl být tímhle způsobem v kontaktu a třeba nejen sobě, ale i ostatním pomáhat rozšířit možnosti a obzory, budou-li také chtít. Těším se na spolupráci s vámi všemi, pokud o to budete stát.

Přeju vám hezké, klidné a radostné dny plné inspirace, ať už jsou momentální okolnosti jakékoliv.

Mějte se báječně a užívejte dní,

Kristýna Maková

 

P.S. Propojit se můžeme také na Facebooku:

Stránka Pro průvodce :: Skupina stránky Pro průvodce